DÁRKOVÝ POUKAZ   |   FAQ   |   KONTAKTY   |   info@barvamneuteces.cz

NEJBLIŽŠÍ ZÁVOD:

Current Month

202410srpna9:0015:00Pardubice

9:00 - 15:00 Pardubice, Park Na Špici
Více informacíRegistrace

Ústí nad Labem si nás svoji atmosférou naprosto získalo!

23.6.2024

Vážení přátelé a účastníci,

s radostí bychom vám chtěli poděkovat za vaši účast na jubilejním 10. ročníku Barvám Neutečeš, který se uskutečnil v sobotu 22. června 2024 na Severní terase v Ústí nad Labem. Díky vám se tato událost stala nezapomenutelným zážitkem!

Skvělá atmosféra a program

Počasí nám přálo a celý den probíhal za krásného slunečného počasí. Na Severní terase panovala naprosto dokonale naladěná atmosféra, kterou podtrhla skvělá vystoupení a soutěže našich moderátorů. Návštěvníci si mohli natočit super 360° videa a v partnerských stáncích si udělat tetovačky, vyhrát různé ceny, soutěžit mezi sebou nebo se například kreativně vyřádit s barvami Caparol v Art zóně. O chuťové zážitky se postaraly úžasné oplatky Manner.

Energií nabitý koncert a další aktivity

Vrcholným zážitkem dopoledne byl naprosto energií nabitý koncert Honzy Bendiga, který roztancoval snad každého přítomného. Po koncertu následovala společná rozcvička, která tentokrát dala zabrat každému účastníkovi – naši moderátoři to s těmi dřepovačkami možná trochu přehnali! Pan starosta Jaroslav Šimanovský se ale nezalekl a odcvičil si to s námi na pódiu. Následně nám odpočítal dechberoucí hromadný výhoz barev, který byl díky větru opravdu nezapomenutelný třeba i pro DJ Petra Vlasáka, ke kterému se barvy jinak nedostanou.

Běhy plné barev a dobrodružství

Po výhozu barev jsme se přesunuli na start 5 km trasy, kterou jsme odstartovali růžovou Holi barvou v několika vlnách. Celé akci přihlížely desítky lidí a naše legendární seznamka pobavila nejednoho z nich. Po 45 minutách jsme odstartovali tu nejroztomilejší ČT:D Dětskou trasu na 1,5 km plnou barev, dobrodružství a překážek Urban Challenge. Tolik mini běžců, kteří se postavili na start, jsme opravdu nečekali!

Tombola a ceny od partnerů

Na závěr pak běžci, kteří vsadili na osud a vhodili ústřižek svého startovního čísla do našeho osudí, mohli vyhrát úžasné ceny od našich partnerů v tombole. Celý den byl plný úsměvů, radosti a barevného šílenství.

Poslední barevný běh nás čeká v srpnu v Pardubicích. Budete u toho s námi? Máte už svoji registraci? Neváhejte a přidejte se k nám na další nezapomenutelnou akci! 


Děkujeme vám za vaši podporu a účast. Bez vás by tato akce nebyla možná. Těšíme se na další společné zážitky!

Další články…