DÁRKOVÝ POUKAZ   |   FAQ   |   KONTAKTY   |   info@barvamneuteces.cz

NEJBLIŽŠÍ ZÁVOD:

202408června9:0016:00Praha

9:00 - 16:00 Praha, Park u Čeňku
Více informacíElektronická registrace do 6. 6. 2024

Unikátní novinka! 360° video na všech akcích Barvám Neutečeš

1.5.2024

Přijďte si užít nezapomenutelnou zábavu na naše akce Barvám Neutečeš. Přinášíme vám naprostou novinku, která zcela promění vaše zážitky z fotografování a natáčení videí z akce. Obyčejné fotokoutky už jsou dávno out. 🙂 Užijte si vysoce kvalitní videa plná radosti a vzrušení!

A jak to funguje? Vaše barevná parta si stoupne do vyznačeného kruhu a kamera vás bude snímat kolem dokola. Zachytí každý zábavný okamžik. Výsledné video je pak upraveno do formátu slow motion a bude okamžitě k dispozici ke stažení do vašich telefonů a nahrání na vaše sociální sítě. Co víc, k dispozici budou různé barevné rekvizity a samozřejmě naše Holi barvy, aby byl tento záznam vašeho barevného zážitku co nejzajímavější! Máme pro vás připravené vše, abyste si užili nejlepší akci! 

A proč byste náš nový 360° videokoutek měli na akci vyhledat?

  1. Získáte unikátní video a vytvoříte si úžasnou vzpomínku na akci
  2. Video vám okamžitě zašleme pomocí AirDrop, emailem, přes QR kód nebo si ho jednoduše vyhledáte v naší cloudové galerii.
  3. Můžete využít úžasné rekvizity, které vám budou k dispozici včetně Holi barev, kterými se můžete zbarvit od hlavy až k patě.

 

Jdete do toho s námi? Registrujte se do Olomouci ZDE, do Prahy ZDE, do Ústí ZDE a do Pardubic ZDE

 

Další články…