DÁRKOVÝ POUKAZ   |   FAQ   |   KONTAKTY   |   info@barvamneuteces.cz

NEJBLIŽŠÍ ZÁVOD:

202422června9:0015:00Ústí nad Labem9:00 - 15:00 Ústí nad Labem, Městský obvod Severní TerasaVíce informacíOnline registrace do 20. 6. 2024

ČT:D Dětská trasa - Barevná zábava pro malé dobrodruhy!

Připravte své děti na nezapomenutelný zážitek plný barev, zábavy a dobrodružství! ČT:D Dětská trasa je speciálně navržena pro naše nejmenší účastníky, kteří chtějí zažít radost z barevného běhu. Přidejte se k nám na jednu z našich posledních tří akcí a užijte si den plný smíchu a zábavy!

Jak to bude probíhat?

Co je součástí?

Barevné zóny: 3 stanoviště s barevnými explozemi.

Urban Challenge překážky: Překážky v barvách pro malé dobrodruhy.

Proč se zúčastnit?

• Nezapomenutelné zážitky: Vaše děti zažijí radost a zábavu, na kterou budou dlouho vzpomínat.
  • Bezpečnost: Trasa je navržena tak, aby byla bezpečná a přístupná pro všechny děti.
  • Skvělý program: Barevná show, soutěže, a mnoho dalších aktivit.
  • Rodinný den: Skvělá příležitost strávit den s rodinou a přáteli v nádherném prostředí.

Kdo se může přihlásit?

Dětská trasa je určena pro děti od prvních krůčků do 12 let. Běh je koncipován tak, aby byl zábavný a bezpečný pro všechny malé účastníky, ale i dospělé.

Kde se přihlásit?

Registrace je jednoduchá a rychlá! Vyberte si lokalitu, kde chcete běžet a proklikněte se na registrační formulář. Tam vyplňte údaje svého dítěte, ale i sebe a přihlaste se na 1,5 km trať.

Pozor! Dospělý doprovod musí mít zakoupenou řádnou registraci stejně jako běžící dítě. Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě pro slevové kódy a další aktuality.

Jak se přihlásit?

• Vyberte si lokalitu, kde chcete běžet
  • Klikněte na registrační formulář.
  • Vyplňte potřebné údaje.
  • Použijte slevový kód (pokud máte) a dokončete registraci.

Termíny a lokality

• PRAHA 14 – Park U Čeňku – 8. 6. 2024
  • ÚSTÍ NAD LABEM – Severní Terasa – 22. 6. 2024
  • PARDUBICE – Park Na Špici – 10. 8. 2024

Praha 14 – Park U Čeňku – 8. 6. 2024

Dopolední a odpolední starty: Dětská trasa má dva startovací časy – dopolední a odpolední. Díky tomu si můžete vybrat, který čas vám lépe vyhovuje, nebo se dokonce zúčastnit obou běhů! Můžete si s dětmi zaběhnout Dětskou trasu dopoledne a pak si společně užít hlavní 5 km trasu odpoledne, nebo naopak.

Ústí nad Labem – Severní Terasa – 22. 6. 2024
Pardubice – Park Na Špici – 10. 8. 2024

Start 45 minut po hlavní trase (13:45): Dětská trasa startuje vždy 45 minut po odstartování hlavní 5 km trasy. To znamená, že si děti mohou užít svůj běh bez stresu a spěchu a rodiče, kteří běží hlavní trasu, stihnou povzbudit své malé běžce.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a zaregistrujte své děti ještě dnes!

Těšíme se na vás a vaše malé dobrodruhy na ČT:D Dětské trase!

Na této trase můžete prožít i speciální akce

Mezi mnoha událostmi, které oživily Barvám Neutečeš v Olomouci, byl běh Heroes a handicapovaných z Klíče – centra sociálních služeb. Tato poslední startovní vlna barevného běhu na 1,5 km, který zdůrazňoval odvahu a sílu lidské vůle, byla více než jen závodem –  byla to pro mnohé zúčastněné příležitost ukázat solidaritu a podporu.

To, co dokázala @armadaceskerepubliky , konkrétně Skupina kybernetických sil a informačních operací a 73. tankový prapor bylo zkrátka dechberoucí. Invalidní vozík Lukáška, jednoho z účastníků, dokonce po celou trasu zůstal prázdný a v barvách si tento Hero došel po svých až do cíle pro barevnou medaili. DĚKUJEME!

věříme, že takových akcí bude stále více!