DÁRKOVÝ POUKAZ   |   FAQ   |   KONTAKTY   |   info@barvamneuteces.cz

NEJBLIŽŠÍ ZÁVOD:

202422června9:0015:00Ústí nad Labem9:00 - 15:00 Ústí nad Labem, Městský obvod Severní TerasaVíce informacíOnline registrace do 20. 6. 2024

Děkujeme za úžasnou účast na Barvám Neutečeš v Praze!

9.6.2024

Včerejší akce Barvám Neutečeš, která se konala v krásném prostředí Parku U Čeňku na Praze 14, byla naprosto fantastická! Rádi bychom poděkovali všem účastníkům za jejich vysokou účast a úžasnou energii a chuť se bavit. Lokalita Prahy 14 byla skvělou volbou – nádherná příroda a přátelská atmosféra dodaly celé akci jedinečný ráz.

  

Díky našim partnerům

Velké díky patří našim partnerům, díky nimž jsme mohli vytvořit dokonalý program pro děti i dospělé. Pro děti byly připraveny skákací hrady, kde se mohly pořádně vyřádit nebo třeba art zóna, kde mohly projevit svou kreativitu. Nechyběla ani možnost vyhrát například auto na víkend nebo třeba vychutnat si barevnou ledovou tříšť a vyfotit se s medvědem nadživotní velikosti v lehátku. Ve všech stáncích partnerů probíhaly různé soutěže a aktivity, které pobavily každého návštěvníka. V tombole mohli všichni běžci vyhrát super ceny jako třeba poukaz na vymalování bytu na 10 000 Kč. Radost všech výherců byla opravdu dechberoucí.

Úsměvy dětí z Klokánku a dětských domovů

S velkou radostí jsme ve startovním poli uvítali i děti z Klokánku a dětských domovů, které samozřejmě běžely na naše pozvání naprosto zdarma. Bylo pro nás čest vykouzlit jim úsměvy na tvářích a nabídnout jim nezapomenutelný den plný zábavy a radosti.

Koncert Raego roztancoval i ty největší morousy

Po poledni jsme si užili skvělý koncert Raego, který byl následován i krátkou autogramiádou. Energie pod pódiem byla nakažlivá a myslíme si, že Raego v autě, zaházeném barvami, odjížděl s naprostým úsměvem. 🙂

Fotogalerie

Akce byla plná nezapomenutelných momentů, které jsme zachytili na fotkách a videích. Ty budeme postupně přidávat do naší fotogalerie v následujících několika dnech. Sledujte odkaz níže a připomeňte si ty nejlepší okamžiky z Barvám Neutečeš.

FOTOGALERIE Z PRAHY 8. 6. 2024

 

Děkujeme ještě jednou všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na další setkání v Ústí a Pardubicích! Máte už svoji registraci?

Další články…