DÁRKOVÝ POUKAZ   |   FAQ   |   KONTAKTY   |   info@barvamneuteces.cz

NEJBLIŽŠÍ ZÁVOD:

Current Month

202410srpna9:0015:00Pardubice

9:00 - 15:00 Pardubice, Park Na Špici
Více informacíRegistrace

Barvám Neutečeš v Ústí nad Labem 2024: Připojte se k nám na jubilejním 10. ročníku!

12.6.2024

Připravte se na nezapomenutelný den plný barev, zábavy a radosti! Barvám Neutečeš v Ústí nad Labem se letos uskuteční už v sobotu, 22. června 2024. Tato jedinečná akce, slibuje bohatý program pro všechny věkové kategorie.

Registrace je možná až do 20. června, půlnoci, takže neváhejte a zajistěte si své místo co nejdříve ZDE.

Co vás čeká?

Doprovodný program začíná už v 9:00, takže se připravte na den plný aktivit a zábavy. Pro naše nejmenší účastníky máme připravenou barevnou dětskou show, která začne v 10:00. Milovníci hudby si přijdou na své při koncertu Honzy Bendiga od 11:30 do 12:30. 

Před hlavním během proběhne společná rozcvička a poté následuje ve 13:00 hromadný výhoz barev, což je vždy nejvíce očekávaný moment dne. Start 5 km trasy odstartujeme ve 13:15 a ve 14:00 to odpálíme na ČT:D Dětské trase na 1,5 km. Dospěláci tak zvládají v pohodě delší i kratší trasu s prcky. 🙂

Celé odpoledne bude pokračovat zábavným doprovodným programem, který zahrnuje DJ, různé aktivity a na závěr se můžete těšit na tombolu s hodnotnými cenami od našich partnerů.

Harmonogram a trasa

Proč přijít?

Barvám Neutečeš není jen o běhání. Je to skvělá příležitost strávit den venku s rodinou a přáteli, užít si hudbu, barvy a mnoho dalších aktivit. Ať už jste vášnivý běžec, nebo jen hledáte zábavu pro celou rodinu, tato akce je pro vás jako stvořená.

Přidejte se k nám a prožijte den plný smíchu, radosti a barev!

Přihlaste se hned teď!

Nezmeškejte tuto příležitost a zaregistrujte se na Barvám Neutečeš v Ústí nad Labem do 20. června, půlnoci. Těšíme se na vás!

Registrace a více informací

Další články…