DÁRKOVÝ POUKAZ   |   FAQ   |   KONTAKTY   |   info@barvamneuteces.cz

NEJBLIŽŠÍ ZÁVOD:

202408června9:0016:00Praha

9:00 - 16:00 Praha, Park u Čeňku
Více informacíElektronická registrace do 6. 6. 2024

Barvám Neutečeš v Olomouci: Bylo to prostě WOW!

12.5.2024

V Olomouci, 11. května 2024, slunce zářilo na obloze a Smetanovy sady se díky Barvám Neutečeš zahalily do pestrých barev. Bylo to jako pozvání k aktivitě, a většina Olomoučanů se vypravila ven, aby si užila krásného počasí a vzduchu naplněného radostí.

Mezi mnoha událostmi, které tento den oživily, vynikl běh Heroes a handicapovaných z Klíče – centra sociálních služeb. Tato poslední startovní vlna barevného běhu na 1,5 km, který zdůrazňoval odvahu a sílu lidské vůle, byla více než jen závodem; byla to pro mnohé zúčastněné příležitost ukázat solidaritu a podporu. To, co dokázala Armáda České republiky, konkrétně Skupina kybernetických sil a informačních operací a 73. tankový prapor bylo zkrátka dechberoucí. Invalidní vozík Lukáška, jednoho z účastníků, dokonce po celou trasu zůstal prázdný a v barvách si tento Hero došel po svých až do cíle pro barevnou medaili. DĚKUJEME! 

I v Olomouci jsme si pro děti a jejich rodiče připravili ČT:D Dětskou trasu, která byla nabita překážkami Urban Challenge i barevnými zónami. Děti si to parádně užily a všechny si s úsměvem a hrdostí přebraly medaile v cíli.

Moc děkujeme všem účastníkům, ale i dobrovolníkům a přihlížejícím. Velké díky posíláme i partnerům celého 10. ročníku, protože program byl díky nim naprosto skvělý a překonává veškeré naše představy a plány. 

Pokud chcete prohlédnout fotografie z události, navštivte náš fotoalbum zde. Postupně do něj budeme přidávat všechny fotky a videa. A sledujte nás na sociálních sítích, protože tam to žije barvami.

Zároveň vás srdečně zveme na další akci, která se koná v Praze dne 8. června. Registrovat se na tento největší barevný běh sezóny můžete už nyní ZDE. 

Další články…