Royal Bay je hrdým partnerem závodu BARVÁM NEUTEČEŠ se svou kolekcí neonových kompresních podkolenek

21. srpna 2014

ROYAL BAY je česká dynamická značka kompresních doplňků, která je nejen navrhována, ale také vyráběna v Čechách – v samém srdci Krkonoš. Firma Aries, která za značkou ROYAL BAY stojí, vyrábí krom sportovního kompresního zboží také zboží zdravotní, takže s kompresí má více než 20leté zkušenosti.

Sportovní komprese pomáhá hlavně běžcům a cyklistům rychleji odplavit kyselinu mléčnou ze svalů, čímž urychluje proces regenerace po výkonu, omezuje svalové otřesy, čímž předchází úrazům a také zvyšuje efektivitu krevního oběhu a zásobení svalů kyslíkem. Také, stejně jako zdravotní zboží předchází otokům nohou.

 „BARVÁM NEUTEČEŠ, to je kombinace běhu a zábavy pro každého. A naše řada neonových kompresních podkolenek ROYAL BAY Neon je určena přesně pro tu samou věc. Funkční a kvalitní kompresní doplňky pro běžce, kteří běh vnímají jako zábavu. I proto jsme se rozhodli stát se partnerem této neobyčejné události a zažít si tu atmosféru na vlastní kůži,“ říká Brand Manager značky ROYAL BAY Kateřina Köllnerová.

V sortimentu ROYAL BAY naleznete kompresní podkolenky v mnoha barvách, kompresní rychleschnoucí návleky na lýtka a různé délky ponožek. BETTER & FASTER

Více informací na www.royalbay.eu