Nové termíny Barvám Neutečeš

7. května 2020

Vážení a milí přátelé Barvám Neutečeš,

Velmi těžko se nám to píše, ale musíme vám oznámit, že letošní 7. ročník Barvám Neutečeš se, vzhledem k situaci vyplývající z nařízení vlády, přesouvá na příští rok. Přesunutí termínů se týká všech akcí Barvám Neutečeš, které se měly konat v roce 2020.

Zdá se, že jaro letošního roku přináší jenom samé špatné zprávy, ale nezoufejte, my máme i ty dobré. Připravili jsme pro Vás rovnou i náhradní termíny, abyste se měli na co těšit. :)

Náhradní termíny pro 7. ročník Barvám Neutečeš:

  • Olomouc: 8. 5. 2021
  • Praha: 15. 5. 2021
  • Ústí nad Labem: 29. 5. 2021
  • Strakonice: 5. 6. 2021
  • Plzeň: 12. 6. 2021
  • Pardubice: 14. 8. 2021

 

Všechny registrace se automaticky přesouvají na náhradní termín města, na které jste byli registrováni. Není tedy potřeba se již znovu registrovat. Vrácení startovného za již zakoupené registrace není možné. Děkujeme za pochopení a vaši podporu, bez které by akce Barvám Neutečeš neexistovala. Pokud by Vám termín nevyhovoval, můžete si registraci ZDARMA přeregistrovat na jiné město zde: https://www.barvamneuteces.cz/zmena-terminu/

V případě, že by Vám náhradní ani jiný termín nevyhovoval, je možné převést ZDARMA svou registraci na jinou osobu. Vaše registrace tak nepropadne a využije ji náhradní běžec. Tyto přeregistrace řešíme zvlášť na emailu info@barvamneuteces.cz.

Chápeme, vaše zklamání, ale věřte, že odložené termíny jsou především kvůli vaší i naší bezpečnosti a uděláme maximum pro to, abychom vám to v příštím roce vynahradili.

Budeme se na vás těšit na 7. ročníku Barvám Neutečeš. Zbarvíme společně vaše město.

S pozdravem,

Tým Barvám Neutečeš