Nová generace kompaktních vozů značky Mercedes-Benz

23. srpna 2014

Historie značky Mercedes-Benz se začala psát již v roce 1886, kdy si Karl Friedrich Benz nechal pod názvem Benz Velo patentovat první automobil na světě poháněný spalovacím motorem. V dnešní době zahrnuje nabídka společnosti Mercedes-Benz celou škálu nejrůznějších modelových řad, která sahá od rodinných vozů, elegantních limuzín, přes sportovní kupé, SUV až po kompaktní, velkoprostorové, užitkové a nákladní vozy.

"S nástupem tzv. nové generace kompaktních vozů je značka Mercedes-Benz vnímána u široké veřejnosti nejen jako výrobce luxusních limuzín. U Mercedesu si dnes svůj automobil vybírají všechny zákaznické skupiny. Jednou z nich jsou i aktivní lidé, jednotlivci, skupiny i rodiny, kteří s nadšením vyhledávají nové věci, nové technologie, nové zážitky a zábavu. A přesně takovou kombinaci nabízí spojení značky Mercedes-Benz s akcí Barvám neutečeš," říká Radovan Chrz, ředitel marketingu Mercedes-Benz Česká republika

Vlajková loď automobilky, třída S, je symbolem pohodlí, komfortu a luxusu. Naopak třída B představuje ideální rodinný vůz pro každou situaci, ať už vezete děti do školy, jedete na nákupy, za sportem nebo jen tak na výlet. Novinkou letošního roku je např. nová třída C, kompaktní SUV GLA, velkoprostorová třída V či další generace městského vozu smart.

Společnost Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. patří do skupiny koncernu Daimler AG, který je jedním z největších výrobců automobilů na světě. Mercedes-Benz Česká republika je generálním dovozcem automobilů značek Mercedes-Benz, smart a Mitsubishi Fuso pro Českou republiku.

Jedna z novinek letošního roku – nová třída C.

http://www.mercedes-benz.cz/