Copy General podporuje projekt BARVÁM NEUTEČEŠ

11. září 2014

Copy General podporuje projekt BARVÁM NEUTEČEŠ

Copy General jako poskytovatel tiskových a reprografických služeb ví, že na barvách záleží až na prvním místě, ať už se jedná o tisk dokumentu pro jednotlivce, vizualizace plánů pro architekty, propagační materiály nebo elektronickou i tištěnou zákaznickou korespondenci pro velké firmy.

Právě nyní představuje svůj vlastní koncept Buď svůj. Jde o možnost zařídit si pracovní i soukromý prostor podle svého, vložit do něj svou osobnost i osobitost.

"Individualizovaná vizuální komunikace v interiérech je aktuální trend. Je to vidět nejen v kancelářích a prodejnách, ale i domácnostech. Díky našim technologiím si každý může z vlastních fotografií anebo z profesionálních fotobank nechat vytisknout velký obraz na stěnu nebo celou tapetu, může si vytvořit svůj motiv textilií nebo transparentních dekorativních folií na skleněné plochy,“říká Gabriela Veenstra Skorkovská z Copy General.

S optimálním řešením pro váš interiér vám pomohou specialisté na fotorealistický tisk u Copy General v pražské pobočce Londýnská. Pro účastníky závodu BARVÁM NEUTEČEŠ jsme připravili 15% slevu na fotoplakáty a fotoobrazy. Akce platí do konce října 2014.

www.copygeneral.cz

Copy General Londýnská 57, Praha 2, mezi I.P. Pavlova a NáměstímMíru.