Cinema City jako hlavní mediální partner v Praze!

10. května 2019

V 6. ročníku v Praze tě čeká oranžová zóna Cinema City! 

Kromě oranžové barevné zóny má pro tebe Cinema City připravenou svou zónu v zázemí. Máš také jedinečnou možnost získat vstupenky v tombole - šanci má opravdu každý :) 

Cinema City nabízí v České republice 13 multikin a 1 megaplex (všechny najdeš na https://cinemacity.cz/cinemas ). 

Víš, co je to IMAX, 4DX a Dolby Atmos?

Technologie IMAX 3D byla představena v roce 1986. Od té doby společnost IMAX svoji 3D technologii zdokonalila až do dnešní podoby, kdy nabízí nejlepší 3D zážitek na světě, který posunuje sledování filmu na novou, vyšší úroveň. Stříbrné plátno o velikosti 25 x 14 metrů (350 m2) v případě analogové projekce  25 x 20 metrů (500 m2) je největší v České republice a jedno z největších digitálních pláten v Evropě. Plátno je opatřeno tisíci malými otvory, aby nebyl tlumen zvuk reproduktorů, které jsou umístěné za plátnem. Technologie IMAX 3D je uznávaná jako nejlepší trojrozměrná projekční technologie na světě. Sál IMAX se v České republice nachází pouze v Praze v Cinema City Flora.

Vůně, mlha, světelná show, bubliny, voda, blesky, silný vítr, slabé údery do zad nebo hýždí, pohyb sedaček, to vše zažijete na vlastní kůži v sálech 4DXTM. Diváci si mohou tento maximální filmový zážitek vychutnat v Cinema City Chodov, Nový Smíchov nebo Plzeň. Děj filmu se vám díky zapojení všech smyslů dostane zkrátka zcela pod kůži. 

A nezapomeň na Cinema City VIP Chodov!

Cinema_City_Master_CMYK-bez podlkadu-01