BARVY A LAKY HOSTIVAŘ partnerem akce BARVÁM NEUTEČEŠ

19. srpna 2014

„Když jsme se dozvěděli o realizaci projektu zábavného běhu BARVÁM NEUTEČEŠ, ihned jsme se shodli na skutečnosti, že tento projekt je „šitý na míru“ právě nám. Společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. je jedním z nejvýznamnějších výrobců a distributorů barev a nátěrových hmot v ČR a přirozeně se zajímáme o vše, co se barev týká. Projekt BARVÁM NEUTEČEŠ jsme se rozhodli podpořit hlavně proto, že se jedná o neformální a zábavnou akci  se spoustou legrace a dobré nálady pro všechny věkové kategorie…“  říká ředitel společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.,  Mgr. Robert Nový.

 Tradice společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. sahá až do roku 1882, kdy si otevřel český podnikatel F.J. Materna v Praze obchod barvami, materiálním zbožím a plodinami a jeho firma se tak stala vůbec první českou firmou obchodující v tomto odvětví.

Privatizací závodu Hostivař státního podniku BARVY A LAKY, společnost navázala na více než stoletou tradici výroby nátěrových hmot v Praze. Svůj kompletní sortiment nátěrových hmot vyrábí výhradně v České republice, a to ve své 100% dceřiné společnosti BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o.

Distribuční síť má dnes v České republice 3 vlastní velkoobchodní centra, 38 vlastních prodejen v síti Kouzlo Barev a Drogerie, 98 vlastních tónovacích center a 91 smluvních prodejen v síti Barevný ráj. Zajišťuje distribuci do zahraničních řetězců, např. BAUMAX, GLOBUS, HORNBACH, OBI, na nezávislý maloobchodní i velkoobchodní trh, do průmyslu i koncovým zpracovatelům.

Společnost působí i na evropském trhu, kde úspěšně prodává své výrobky. V současné době má dceřiné společnosti na Slovensku  /BAL SLOVAKIA s.r.o./  a v Polsku /BAL TELURIA POLSKA Sp. z o.o./. Své výrobky vyváží do Anglie, Itálie, Portugalska, Polska, Chorvatska, Moldávie, Litvy a Kazachstánu.

Více informací na: www.bal.cz