Adidas uvádí vylepšené běžecké boty Energy Boost

25. srpna 2014

Trendy styl a bezkonkurenční energetická návratnost

- značka adidas uvádí vylepšené běžecké boty Energy Boost 

Značka adidas představila nejnovější model přelomové běžecké obuvi Energy Boost, která pomáhá běžcům stylově a sebevědomě překonávat výzvy krátkých i dlouhých tratí. Vyvážená kombinace špičkových technologií nabízí pohodlí, jisté vedení kroku, umožňuje plné soustředění na běh samotný a přináší tak více radosti z pohybu.

Energy Boost okamžitě reagují na pohyb díky pěně BOOST™ po celé délce podešve. Materiál poskytující odpružení se skládá z tisíců drobných energetických kapslí, z nichž je vytvořena technologicky unikátní mezipodešev. Tyto energetické kapsle díky své jedinečné struktuře efektivněji uchováváji energii při došlapu a následně ji při odrazu vrací zpět, takže čím více energie do každého kroku vložíte, tím více ji získáte zpět. Pěna BOOST™ si zachovává měkkost i po bezpočtu odběhaných sezón a každý výběh je proto stejně příjemný, jako ten první.

Vylepšené Energy Boost nabízejí ještě více pohodlí díky elegantnímu pružnému svršku ze síťoviny, jenž se plně přizpůsobí každému tvaru nártu, pevně jej obejme, ale zároveň umožní potřebnou ventilaci vzduchu a ochlazování chodidla.

Nehledě na podmínky, v nichž běháte, vlastnosti pěny BOOST™ zůstávají stejné, zatímco klasický materiál EVA se při různých teplotách rozpíná a/nebo tvrdne. Od tropických veder až po třeskutou zimu, na odpružení BOOST™ se můžete vždy spolehnout.

Rozšířená technologie TORSION system navíc umožňuje přirozený pohyb chodidla v botě, přitom současně zpevňuje střední část chodidla a zajišťuje vyšší stabilitu, čímž chrání před poraněním nártu. Běžci už tak nemusí myslet na nic jiného, než na cestu před sebou.

Aktuální kolekce barevných Energy Boost je kompatibilní s tréninkovým zařízením miCoach a je dostupná v adidas Stores, dále také ve specializované běžecké prodejně adidas Running (Running Mall, Františka Křížka 11, Praha 7 – Holešovice), ve vybraných značkových prodejnách adidas, ve vybraných multibrandových prodejnách a ve vybraných prodejnách běžeckých specialistů a také na www.adidas.cz/shop.